EuroFlora'ya Hoşgeldiniz...

Biz kimiz?

EuroFlora, 1989 yılından beri, dekorasyonda dört mevsimin güzelliklerini, aynı çatı altında sizler için bir araya getirmektedir. Mekanlar için düşünülen tüm dekoratif yeniliklere ulaşabilir, tüm dekorasyon ve aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılayıp, sizin için özel olduğunu düşündüğünüz kişilere, en güzel hediyeleri seçebilirsiniz.

Yıllardır olduğu gibi bugün de Dünya'nın dört bir tarafından ithal ettiğimiz ürünleri, sizlerin beğenisine sunuyoruz. Toptan ve perakende satışlarımızla siparişlerinizin tamamını, kendi stoğumuzdan ve ilk elden, hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı olarak size ulaştırıyoruz. EuroFlora olarak hedefimiz, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her zaman en iyi hizmeti vermek olacaktır.

Euro Flora markası Bezelye Teknoloji tarafından işletilmektedir. Euro Flora ve Herdekora çatısı altındaki tüm ithalat, ihracat, ürün satın alma ve satış işlemleri Bezelye Teknoloji Elektronik Ticaret Ltd. Şti. tarafından gerçekleştirilmektedir. Marka üzerinde 01 Temmuz 2022 itibariyle eski yönetimin ilişiği ve sorumluluğu kalmamıştır.